STABLE 3.25.0
Úvod / Bale: Nevím, kdo je britským premiérem. Sleduji golf

Bale: Nevím, kdo je britským premiérem. Sleduji golf

Gareth Bale (© marca.es)

Zdravotní potíže a zákaz o nich informovat, spekulace o přestupu do Číny i nevědomí o politice. Gareth Bale v posledních dnech plní stránky novin.

Velšský fotbalista je na marodce, není však známo, jak dlouho bude absentovat, s odvoláním na ochranu osobních údajů totiž zakázal Realu Madrid, aby o jeho zdravotních problémech informoval veřejnost.

Přestože byl Bale v úvodu sezóny klíčovou postavou Realu Madrid, klub stále pracuje s myšlenkou se ho zbavit, a to nejlépe už v zimě. Oproti létu už má být odchodu nakloněn i samotný fotbalista, alespoň podle informací tisku, které dodávají, že znovu ožívá zájem čínského celku Shanghai Shenhua.

Naposledy 30letý Bale překvapil, když uvedl, že ho politika a Brexit nechávají chladným a raději věnuje čas milovanému golfu: "Sleduji to jen z finančního hlediska, protože mé investice a peníze samozřejmě Brexit ovlivňuje, ale většinu těch hloupostí nečtu. Opravdu, o Brexitu toho z 99 % nic nevím. Už ani nevím, kdo je britským premiérem. Boris Johnson? No vidíte, to jsem nevěděl. Nebyl starostou? Nemohu mluvit o politice, protože mě nezajímá. Sleduji golf. Chcete, abych vám řekl, kdo je v něm světovou jedničkou?" Některá média jeho slova popudila, deník 20minutos například uvedl, že Bale je "hrdý na své ignorantství".

Gareth Bale prozradil, že už myslí i na budoucnost po fotbalové kariéře: "Samozřejmě, že bych se chtěl věnovat golfu. Nechci jen ležet na gauči. Stále si fotbal užívám, ale už ne tolik jako dříve. Když vám je 18 let, sníte o kariéře, aniž byste si uvědomil, že může mít i negativní stránky."

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 5 Následující
   avatar uživatele tunak 4 dnes 00:15

Víme také, že Palestinci v minulosti promarnili možnosti dosáhnout urovnání konfliktu.

Rofl, jasně, protože Palestinci zabili Rabbina potom, co Arafat přistoupil na velmi nevýhodný podmínky vyjednaný Sionistům na ruku.

Jdu blejt, fakt už. Vondra, Topolánek, Zeman, Kohout, Svoboda, Petříček, to je teda výkvět. Češi jsou snad jednostrannější než AIPAC. *93*

   avatar uživatele tunak 4 dnes 00:11

https://echo24.cz/a/SHJfe/podla-zrada-izraele-topolanek-a-byvali-ministri-zahranici-kritizuji-petrickuv-dopis *25*

*25* *25* *25*

ty jo, to je ještě mnohem horší, než jsem vůbec hádal, ještě, že českou politiku už ignoruju v podstatě totálně *5*

   avatar uživatele tunak 4 dnes 00:09

@Txapeldun na to jsme si zvykli

@tunak jo no..ale je hrozný, jak se naši představitelé kopající za sion i z mírný kritiky můžou podělat *5*

+1
   avatar uživatele tunak 4 dnes 00:03

@Txapeldun hodně mírná, taktně přejdeme, že půlku západního břehu už Izrael fakticky anektoval - a to včetně zcela vitálních částí, takže dvojstátní řešení je dávno už jen deklarovanej cíl superoptimistů a reálně nemožnej výsledek

zejména na poměry toho, jak jim normálně česká reprezentace líže rectum

@tunak tak je to mírná kritika dejme tomu *5*

@Txapeldun kritiku? tady někdo kritizoval izrael? to myslíš to zdvořilý (a zoufale opožděný) upozornění, že anexe cizího území není košer?

ta odpověď Topolánka/Vondry aspol na kritiku Izraele taky celkem roflazo

i když Jandákovy vystoupení taky mívaj "styl"

Předchozí 1 2 3 5 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 4
2. Txapeldun 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace