STABLE 3.22.0
Úvod / Platové stropy celků Primery a Segundy pro letošní sezónu byly odtajněny

Platové stropy celků Primery a Segundy pro letošní sezónu byly odtajněny

Lionel Messi (© marca.es)

La Liga na svém oficiálním webu zveřejnila každoroční platové stropy klubů Primery a Segundy.

V La Lize zůstávají s náskokem v čele Barcelona a Real Madrid, nůžky mezi oběma giganty se ale oproti minulému ročníku výrazně rozevřely. Katalánci mohou na mzdy uvolnit až 633 milionů eur, zatímco Real Madrid 567 milionů eur.

Třetí post obhájilo Atlético Madrid s maximem 293 milionů eur. Další kluby už mají rozpočet na platy výrazně nižší, a to Valencia (165 milionů eur), Sevilla (163) a Villarreal (109). Další účastníci nejvyšší soutěže musí pracovat s ciframi v řádu desítek milionů eur, nejvíce musí počítat v Rayu (33), Huesce (29) a Valladolidu (23).

V Segundě má nejvýše postavený limit Málaga (25), kterou následují zbylí dva sestupující - Las Palmas (19) a Deportivo (19). Nejnižší číslo nalezneme u Reusu (3).

Platový strop klubů Primery a Segundy pro sezónu 2018/2019 (v milionech eur):

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 16 Následující
Takhle to úplně eliminuje ten potenciál, že by se pískalo vyrovnaněji.
@Carlitos Tak byl poslední hráč, ne? Ale to je celkem jedno. Přišlo by mi daleko lepší, kdyby ti videorozhodčí na ne tak závažný momenty alespoň upozorňovali a při těch významnejch zasáhli automaticky.
@Carlitos Skokú Messiho? Si to pozri ešte raz. Veď mu tam dal bodyček úplne bez snahy hrať loptu. Takých penált bolo písknutých mraky.
V tipovacke mam jedinu smolu, proste netrafim presny vysledok *1* *12* *50*
@Makak Tak asi se nemůže kontrolovat každý faul, to by se pak nehrálo. To MAtSe na Pirtua faul byl, ale nemyslim, že na žlutou, normálka. Toho Busquetse si překontrolovat ale na rozdíl od těch dvou skoků Messiho měl, protože to bylo kousek před vápnem, takže už jenom kvůli možný penaltě, navíc to byl jasný faul, i když před vápnem.
Jinak ten styl využití videa je fakt nešťastnej, takhle to akorát pošlou do kopru. Ve 35. minutě se díky tomu odhalí zákrok na červenou, ale když tam potom Ter Stegen sestřelí Portua minimálně za žlutou, hraje se v klidu dál, a to samý při jasnym faulu Muniesy na Busquetse (což už by GOAT pochopitelně proměnil) *21*
@Carlitos Proto se ptám, jestli je cinknutej *1*
@Makak A tak je to správně, ne?
@BRIAN19 Tjn, pro mě životní haluz*5*
@Carlitos Od přípravy hraje naprosto tragicky a dnes stál Barcelonu body.
Předchozí 1 2 3 16 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace