STABLE 3.22.0
Úvod / Supercopa přece jen na jediný zápas. Zřejmě v Tangeru

Supercopa přece jen na jediný zápas. Zřejmě v Tangeru

Pohár pro vítěze (© marca.es)

Před několika dny se Sevilla postavila proti možnost hrát letošní Supercopu na jediné utkání, Španělský fotbalový svaz (RFEF) přesto dnes tuto variantu potvrdil jako definitivní řešení letošního ročníku.

Ten komplikuje nabitý program. Andalusané musejí projít třemi předkoly Evropské ligy a Barcelona končí americké turné až 4. srpna, proto původní termíny 5. a 12. srpna nepřipadaly v úvadu. A protože poté už začíná nová ligová sezóna, udělal RFEF výjimku a obvyklý dvojzápasový formát změnil na jediné utkání.

Souboj Barcelony, vítěze ligy, a Sevilly, která se do Supercopy kvalifikovala jako poražený pohárový finalista (ve finále Copy prohrála Sevilla právě s Barcelonou 0-5), se odehraje 12. srpna. Dějištěm bude zřejmě marocký Tanger, zbývá ještě zelená od mezinárodní federace FIFA.

"Tanger je dobrou volbou, pokud jde o podmínky, neboť tam bude ideální teplota. Pokud jde o finanční stránku, tak kluby dostanou větší kompenzaci, než jeden z nich požadoval, a to každý 900 tisící eur, 6 tisíc vstupenek a zaplacené cestovné. Zbývá už jen posvěcení od FIFA. V úvahu připadaly i Madrid a Valencia, ovšem nesplnily potřebné podmínky," uvedl prezident RFEF Luis Rubiales.

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 20 Následující
   avatar uživatele ace 1 dnes 10:37
Nejsme na nake zapraskane Vysočině *3*
Vstavame, ne? Bezte si pekne odmrazit auta.
Takto zazdiť brejk *3* Pre Atletov pohodový mač, kde rozhodli na začiatku a šetrili sily na derby *75*
Atleti ešte jeden gól *11*
@Carlitos To mu nepomôže, Sevilla na Pizujanu chystá pre neho manitu *2*
Mohla by Huesca aspoň dát nějaký gól, ať přilepší rypákovi v boji o Zamoru*5*
@BRIAN19 Normální by bylo, aby ho o víkendu už nepostavil*2* Ty chyby proti Barceloně beru, to se může stát, ale co předvedl dneska, to už byla čistě jeho demence, ne chyba.
Předchozí 1 2 3 20 Následující

Top plkálisti dnes

1. BarcaGang 1
2. Carlitos 1
3. Fliskies72 1
4. ace 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace