Úvod / Uživatelé / bakero6 / Komentáře

bakero6 - Komentáře

21.2.11 17:27 k článku Shrnutí 24. kola Primera División

Zajímavý, trochu vypjatý souboj se spravedlivým vítězem. V prvním poločase celkem pěkná souhra Daniho s Leem (http://estaticos01.marca.com/imagenes/2011/02/20/futbol/1adivision/1298233535_extras_portada_0.jpg ofsajd podle mě spíš ano..), břevno Villy a super zákrok Pinta, ale jinak to z naší strany žádný koncert nebyl. V druhém poločase diskutabilní penalta (rozhodčí nemohl vidět nepatrný dotek míče Segria), ale pískat se určitě dala, na druhé straně to samé. Nebýt experimentování s DM na stoperovi, nemusela být pencle, navíc Pep říkal před sezonou, že dá v obraně šanci mladíkům a hovno. Po inkasování z penalty přišla studená sprcha, což bylo vidět hlavně v obraně. Caparosovi tak trochu vyšel tah s Toquerem. Při závěrečném tlaku přišla další souhra, kterou tentokrát zakončil Messi. Opět jsme se nedokázali vyvarovat zmatků v obraně,tohle na Arsenal stačit. Pique měl ''s žlutou'' taky trochu štěstí a celkově nebyl vůbec jistý. Maxvell toho stihl zmrvit taky dost za tu chvíli, Pedro dnes slabý, dobře zahráli Alves, Abidal (kromě té chyby všude kde měl být byl), Villa, vcelku i Iniesta a Messi (hlavně ve druhém poločase). Zaplať pán bůh za 3 body.

...

Pěkný zápas se hrál na Romaredě. První poločas madračky dominovali, ale byla to střelecká nemohoucnost podobná té proti netopýrům. Ve druhém poločase už měli zápas pod kontrolou spíše domácí a nakonec ztoho mohli vytěžit více než hubenou prohru. Na druhou stranu po 5ti prohrách už muselo přijít vítězství a jsou to důležité 3 body. Zápas se hrál ve vysokém tempu s množstvím šancí na obou stranách. Skvělý zápas odehrál Kun, víc bych čekal od Forlána.

19.2.11 19:42 v diskusi 1. SRAZ SF.CZ

Tak něco jíst musíš...*10*

v reakci na
Lapíz Lapíz
18.2.11 17:57 k článku Mourinho je arogantní. A tak to prostě bude!

Řekl že rozhodčí zápas ovlivnil a to se stává a že to musí (Barca) překonat. V podstatě je to pravda, Messiho gol, Song měl být vyloučen...Neřekl nic takového, že pomohl Arsenalu a všichni culés uznávají že si to vlastně prohráli sami..

v reakci na
Carlitos Carlitos
18.2.11 17:50 k článku Mourinho je arogantní. A tak to prostě bude!

V případě rozhodování Mou/Valdano, myslím, že je jasné kdo odejde(Mou) a když nezíská žádnou trofej, možná poletí stejně. Myslím, že to ani za vlasy přitažené není, jen si vzpomenu na diskuzi se dvěma vyloučeními proti Ajaxu. Mou sám řekl, že chce do Realu ještě před tím a samozdřejmě efektivní trenér=o to větší vidina potencionálního úspěchu (u fanoušků). Galacticos byli trošku někde jinde, i dkyž asi stáli více peněz. S tím co je teď se to srovnávat nedá. To byl prostě okulahodící fotbal, úspěchy, na každém postu top hráč...navíc Carlos, Zidane to byli OPRAVDOVÉ osobnosti. No a ti hráči Arbeloa příjde takový zmatkař, Carvalho toho s sebou Mou tahá všude, ale kvalitní je, tojo. Leon toho Mou postupně zničí (zničil?), Ozil ten měl skončit u nás, Granero koupený odchovanec a stejně moc nehraje a Khedira dejme tomu. V létě se všechno bude odvíjet podle toho jak dopadne sezona.

v reakci na
Floren.Perez Floren.Perez
18.2.11 17:04 k článku Mourinho je arogantní. A tak to prostě bude!

Fanoušci už chtějí úspěch. U některých řekněme počáteční antipatie přetrvávají, ale většina vidí klub a výsledky a jejich touha po trofeji je tak silná, že by jejich ''miláčkům'' prošla snad i vražda v přímém přenosu. Co momentálně klub ''prezentuje'', to je na jinou diskuzi. Na jednu stranu je třeba uznat jeho kvality a netvrdím, že tisk jeho výroky občas nepřikrášluje, ale kdyby držel hubu a staral se o sebe, můžou si akorát cucat z prstu (i když to Florentinovská Marca umí nejlépe). A ještě jedna věc. Mourinho by měl pochopit, že hráči Barcy jsou motivováni kvůli němu a nenechají ho vyhrát proti znovu (semi LM s Interem).

v reakci na
18.2.11 14:49 k článku Mourinho je arogantní. A tak to prostě bude!

Vzpomínám, že před jeho příchodem ho pusinky kritizovali. Teď jsou všechna jeho rozhodnutí a prohlášení správná. Další z Florentinových marketingových kroků. Mou přišel asi za 57 mio €, ale to že investovali miliony neznamená, že si zaslouží něco vyhrát. Ať si vytvoří vlastní ligu - kdo dá víc, vyhrává automaticky. Hrajete si na nějaký "největší klub historie", hrajete si na něco echt a přitom vám není blbé slovy Mouřenína fňukat po každém zápase, kde se sudí na vás špatně podívá. Že vám mezitím sudí dva mače pomůže vyhrát, to už nevidíte. Sklízíte plody arogance a domýšlivosti pěstované v posledních měsících Vaším trenérem a nejlepším hráčem. Když prohrajete, musíte asimilovat jako gentleman, vždy s respektem, stejně jako Pep. Mou mluví jako ufňukaný teenager a stěžuje si na všechno. Pak se nemůžete divit pověsti fňukalů na tiskové konferenci...Apropo neumím si představit, co se bude dít v Madridu, když Vás Barca zničí ve všech třech soutěžích. Možná, že další "my potřebujeme čas"? Tady nebude žádný čas, protože Mourinho je trenér pro okamžitý úspěch, on ''spálí'' všechny svoje hráče, jen aby něco vyhrál, stejně jako v Interu a pak rychle odejde, než se tým zhroutí.

18.2.11 13:02 k článku Preview prvních zápasů šestnáctifinále Evropské ligy

Říkám, že nebýt chyb v obraně tak to aspoň těch 1:0 skončí. Andalusané v tomhle zápase byli lepší a šanci na postup měli určitě větší než Sparta.

v reakci na
tunak tunak
18.2.11 00:26 v diskusi 1. SRAZ SF.CZ

Tak předběžně ohlašuji svoji účast. Ještě nevím jak to bude s dovolenými, ale kdybych dopředu věděl že ne, dal bych vědět. Jinak bychom se tedy ještě domluvili jak to bude s jídlem a pítím a jejich cenou. Na to je asi zatím čas.

17.2.11 23:43 k článku Preview prvních zápasů šestnáctifinále Evropské ligy

Hm...tak nakonec to asi ofsajd nebyl. Zaspala obrana, takže má na triku vyžazení.

17.2.11 23:14 k článku Preview prvních zápasů šestnáctifinále Evropské ligy

Heh tak to ti neřeknu*47*. Na streamu jsem rád že poznám ''podle zjevu'' hráče Sevilly a ty Porta moc nepoznám. Ale připadlo mi že z Porta nikdo moc nevyčníval, prostě přijeli ubránit nějaký přijatelný výsledek. Sevilla dostává letos hodně laciných golů, což bylo k vidění i dnes. Ještě si počkám na ten 1.gol Porta.

v reakci na
Grobar Grobar
17.2.11 23:06 k článku Preview prvních zápasů šestnáctifinále Evropské ligy

Absolutně nezasloužený výsledek Sevilly. Andalusané byli celý zápas lepší a Porto spíše bránilo (posledních cca 20 minut beton). Napadá mě přirovnání k víkendovému zápasu madraček s netopýry, ale tady byl rozdíl myslím ještě větší. První gol Porta by mě zajímalo jestli nebyl ofsajd (opakovačku jsem moc neviděl). A druhý špatná komunikace obrany a Palopa při breaku Porta. Porto podržel golman, škoda šancí Fabiana, Kanoutého...Sevilla sice nepostoupila ze skupiny úplně s grácií, ale tohle si nezasloužila. Apropo produktivita v play off. Tempo hry super, atmosféra super.

17.2.11 22:58 k článku Preview prvních zápasů šestnáctifinále Evropské ligy

No smůlu...Neapol měla taky nějaké šance, nebýt předvídavosti D. Lopeze tak nevím nevím..

v reakci na
17.2.11 21:09 k článku Preview prvních zápasů šestnáctifinále Evropské ligy

Villarreal zápas nic moc, ale výsledek do odvety dobrý.

17.2.11 20:04 k článku Závislosť na Puyolovi?

Herně to až tak špatné nebylo, ale v play off LM rozhoduje efektivita a ta nám celkem chyběla. Jako v něčem s wostem a montym souhlasím, ne ve všem ale...A alibistická střídání jsou prostě k ničemu.

v reakci na
Stoffo Stoffo
17.2.11 17:38 k článku Závislosť na Puyolovi?

Jak jsem psal pod souhrnem. Musíme být schopni reagovat na vývoj zápasu a včerejší reakce jsou nepochopitelné (čest Prokeitovcům). Přijde težší zápas a Pep prostě neví a tápe. Podle mě začínáme doplácet na úzký kádr. A Puyol chybí o tom NENÍ pochyb.

16.2.11 23:58 k článku Barça bude v odvetě dohánět manko

Zápas jsme si projeli sami, ikdyž Arsenal měl asi dohrávat 10ti a Messiho gol měl být uznán, ale netahejme do toho rozhodčí. Hraje se 90 minut a hráči do druhé půle nastoupili tak trochu uspokojení (což bývá vidět i v Lize, ale tam není v sázce postup v nejprestižnější klubové soutěži) a Arsenal jednoznačně zvýšil tempo a šel za golem. Do toho přišel celkem nešťastný gol Persieho, ale Pique ho měl hlídat lépe. Druhý gol po chybě Lea, navíc tam byla teč, takže Vicky toho moc dělat nemohl. Jinak Villa měl zůstat na hřišti déle a nechápu, proč to Pep tak brzo zavřel. Pro nezainteresovaného fandu určitě pekný zápas, ale zasloužené vítězství domácích to asi nebylo. Jinak souhlasím, že Puyolova úloha režiséra obrany hodně chybí. Do odvety to není žádná tragédie, ale obrana bude opět improvizovaná. Takže gratulace do Londýna a Visca el Barça.

16.2.11 17:44 k článku Boj mezi Valencií a Schalke zůstává po prvním zápase otevřený

No vzhledem k průběhu zápasu je to pro netopýry špatný výsledek. Po hodině hry byly patrně lepším týmem, ale pak přišlo překvapivé vyrovnání a hráči znervózněli a zápas už nedokázali vyhrát. Každopádně 1:1 není žádná tragédie a v Gelsenkirchenu se může stát cokoliv. Ches to mají ve vlastních rukou. Jinak myslím si, že na Mestalle byla dobrá atmosféra

14.2.11 15:29 k článku Shrnutí 23. kola Primera División

No včerejší výkon ponorek mě celkem překvapil. Na druhou stranu mě překvapila i aktivita Deporu. Další prohra 1:0, Villarreal ztratil 3. příčku i díky šťastnému vítězství netopýrů na Calderonu. Celkově tomu scházela větší chuť a snaha a ve spojení s rozestavením to dopadlo jak dopadlo. A toje další věc. Atraktivní útočná hra ponorek je založena na pevném rozestavení a složení formací, takže změna se promítne o to více, navíc když nastoupí nerozehraný Nilmar, který by měl podle mě alespoň ze začátku naskakovat spíše z lavičky. Nevítaná ale zasloužená prohra.

14.2.11 02:46 k článku Marcelo: Znovu jsme ve hře o titul

Pro tenhle paklub bude 2. misto az moc..

13.2.11 11:19 k článku Shrnutí 23. kola Primera División

No remíza ve výsledku asi dobrá. Když sečteme všechny faktory (Sporting na nás umí, zápas po reprepauze, slabší sestava...), tak se snad ani 3 body čekat nedali. První poločas byl od nás špatný, nervózní, na hráče padla deka po relativně rychlém inkasování. U golu byl za největšího hlupáka Pique, i když Millito tomu taky nezabránil a jeho kiksy jsou již dlouhodobější záležitost, navíc ztrácí rychlostně, proti Portugalsku byl taky hrozný a měl by uvolnit místo mladším. Druhý poločas byl vcelku dobrý, měli jsme tam několik velkých šancí, bylo to dobývání a nakonec i zasloužené vyrovnání. Sporting aktivně a důrazně bránil a ve spojení s rychlým (šťastným) golem, po kterém to zavřel, jsme mohli vidět recept na Barcu. Tohle je situace, která není týmu v poslední době příliš vlastní. Po přestávce se většinou nastupuje za rozhodnutého stavu a hráči už se spíš šetří, takže tak trochu ''nezvyk'' a v LM bychom mohli být pěkně překvapení za takovéto situace, viz. Inter. Pravděpodobně ztratíme něco z náskoku, ale důležité je abychom dokázali reagovat na vývoj zápasu. Může mi někdo říct na co reagoval střídáním Keity za Milita? Co se týče ostatních hráčů, dobrý výkon v rámci možností předvdel Villa, Messi (měl to těžkě, když byli kolem něj 3 hráči i když neměl míč), Xavi a i Pique se ve 2. půli snažil. Andrés spíš podprůměr a nejvíc mě zklamal Alves a Maxvell. Alespoň se ušetřili síly některým hráčům topsestavy. Celkem mě zarazil přístup/postoj hráčů ve chvíli, kdy měli táhnout za jeden provaz a vymyslet něco dopředu.

12.2.11 20:02 k článku Shrnutí 23. kola Primera División

Atléti si to v podstatě prohráli sami. Tolik šancí co spálili, mohli vyhrát klidně 3:1. Minulý týden proti nám to bylo podobné, za stavu 1:0 tlak a nic ztoho a pak chyba a gol. Je to hlavně psychická rána.

6.2.11 14:44 k článku Další rekord Barcelony - 16 výher v řadě

Inu je pěkné, když váš tým vyhrává a překonává rekordy...Ale včera měla Barca také štěstí, alespoň mě připadalo, že na začátku 2. půle, kdy se Atléti začali tlačit dopředu, Pep prostě jen čekal jak to dopadne. Jestli se sami porazí (což se nakonec stalo..), či sníží..prostě nijak na to nereagoval. Raději nepřemýšlet, jak by se zápas vyvíjel, nebýt chyby Lopeze a kdyby Filipe zakončil lépe...

6.2.11 01:03 Poradna

Už jsem to tu dával a bylo mi to smazáno, tak to postnu ještě jendou. Chtěl bych se optat, zda-li by nějaký schopný španělštinář nemohl toto přeložit. Vřelé díky. 1-que El Madrid sea adorado en todos los campos de futbol del mundo, al salir al campo deben lanzar odas y alabanzas hacia nuestro equipo, esto incluye a los arbitros. 2- Hay que dejar que Cristiano marque como sea, se le haran pasillos y si es necesario se le movera el pie en direccion a la porteria. 3- cualquier jugada que no beneficie al Madrid es ILEGAL de todas todas. 4-Cualquier muestra en contra del Madrid debe ser sancionada con cierre del campo y fustigamientos publicos de los asistentes. 5-Las palabras de Mou o Cristiano se repetiran en los templos y altares de toda poblacion,el salmo sera: "alabado sea el tito mou". 6- A su paso por cualquier localidad si un Madridista es reconocido como tal se le debe proporcionar comida, alojamiento y disfrutes carnales a su gusto. 7- Las canteras de cualquier equipo pertenecen al Madrid

2.2.11 15:10 k článku Podle Mourinha nejsou hráči Realu Madrid zvyklí hrát dvakrát za týden

Když už jsme u těch statistik, přidám taky něco. Barcelona letos dokázala v 12ti zápasech do 35. minuty vést 2:0 a ve 13ti do 70. minuty vést 3:0. Real dokázal první poločas vyhrát 2:0 7x a do 70. m. vedl 3:0 rovněž 7x. Takže Pep hrál za rozhodného stavu mnohem více minut, než Mou, navíc Realu se povedlo urvat několik zápasů až ke konci zápasu + poslední výsledky. Zkrátka u nás není nutné, aby hráči odehráli takovou porci, nehledě na možnost zranění.

v reakci na
jiri - fcb jiri - fcb
1.2.11 14:51 k článku Liga Fantástica po 4. kole

v tom případě by se ale musel snížit rozpočet..

v reakci na
31.1.11 21:53 k článku Je už La Liga rozhodnutá?

*19*

v reakci na
Lapíz Lapíz
31.1.11 19:25 k článku Je už La Liga rozhodnutá?

Ale já s tebou souhlasím. Rovněž odmítám předčasné oslavy titulu. Tohle je ale článek ''jestli je rozhodnuto o titulu'' ne ''jestli dělají sudí chyby i v jiných zápasech''. V rovině souboje o titul a mám-li dát do úvahy tuňákův příspěvek o štěstí na začátku (se kterým vcelku souhlasím), tak říkám, že nelze pomoc sudího označovat jako štěstí (ne že Di Mária teď divey vyhraje Realu 10 zápasů v řadě). A opakuji, nebylo to myšleno jako žádná provokace, spíš takové konstatování v souvislosti s tunakym příspěvkem.