bakero6 - Komentáře

23.3.11 19:38 v diskusi ...

Měj se a rychle se uzdrav. Už se těšíme na tvé reporty*11*.

23.3.11 19:35 k článku Mourinho: Moje další práce bude v Anglii

Už aby to bylo. Dělá špatnou reklamu celému Španělsku a s Realem stejně nic nevyhraje (letos). V tom odpadu (PL) si najde své místo.

20.3.11 23:17 k článku Shrnutí 29. kola Primera División

No výsledek asi ne úplně spravedlivý, ale zápas přenádherný. Něco podobného jsem viděl naposled snad když hrálo loni CdR Atlético s Recreativem, ale tam ještě k tomu padaly goly. Děkuji oběma týmům za krásný zážitek.

17.3.11 19:59 k článku Náhradou za Abidala bude Fontás

No Pep spíš zatím zapracovává Sergia na CB a je škoda, že se musí stát takováhle věc, aby dostal šanci v Áčku. Snad se chytne, držím palce.*11*

v reakci na
Boix Boix
14.3.11 13:41 k článku Manzano i Guardiola jsou spokojení

No nechtěl bych vidět diskuze, kdyby Barca vyhrála golem z přímáku, který neměl být. No a ta pentla by byla taky celkem přísná, ale určitě už jsme viděli mnohem směšnější rozhodnutí...

13.3.11 21:10 k článku Shrnutí 28. kola Primera División

Sporting vstoupil do zápasu aktivněji a hned na začátku měli několik příležitostí. Cca po 20 ti minutách se hra vyrovnala a o chvíli později dokázala ponorka z první velké šance dát gol. Sporting hrál dále aktivně a hrál s Villarrealem vyrovnanou partii. Kolem 60. minuty si vytvořili menší tlak domácí, hostující golman musel 2x zasahovat a vždy až napodruhé dostal míč pod kontrolu. Ponorka se snažila dovést zápas k jednobrankovému vítězství a vcelku se jí to dařilo, kromě tyčky Sporting do ničeho nepouštěla. Na konci mohl pojistit Rossi, ale zastavil ho Castro a byl po zásluze vyloučen. Na to zachraňoval v 16tce Gonzalo a byla ztoho hodně přísná penalta a vyrovnání. Sporting se nevzdával a bojoval až do konce a za to si asi bod zaloužil. Vzhledem k formám obou celků, navíc Sporting už dokázal potrápit pár velkých týmů, se nedal považovat Villarreal za nějak velkého favorita. Byl to zajímavý souboj ve vysokém tempu se šancemi na obou stranách a doby byly v sázce 90 minut.

13.3.11 18:58 k článku Shrnutí 28. kola Primera División

Pro Errealu hodně smolný zápas. Velkou většinu utkání Málagu přehrávali a několik dobrých šancí, hlavně posl. 10 minut 1. poločasu si vytvořili tlak, který měl skončit golem. Ve druhém poločase se hrálo na polovině hostů, jenže další branka padla na opačné straně a ztoho už R. Sociedad nedokázal vzpamatovat. Je to škoda, ale Málaga už jednou musela vyhrát a pokud bude nadále předvádět to co dnes, Segunda je stejně nemine.

13.3.11 01:45 k článku 20 let 'odolnosti'...

Takže, od 3 teček nahoru je zdokumentovaných posledních 20 let a metody co zavedl Cruyff. Ten zbytek je dost zaujatý, a to cíleně. V držení míče může být určitá účelnost, ale ta taky nebyla v minulosti až tak na prvním místě. Barça neurčuje momentální trend fotbalu, ale brzy to tak může být (řekl bych, že mužstva s hráči s dobrým držením míče toho využívají více než dříve). Ve Španělsku se každý víkend najde zajímavé utkání.

12.3.11 19:10 k článku 20 let 'odolnosti'...

No trošku se mi znechutilo slovíčko ''styl''..*4*

12.3.11 15:26 k článku Luís Fabiano opouští Sevillu

....nabídne

v reakci na
bakero6 bakero6
12.3.11 15:25 k článku Luís Fabiano opouští Sevillu

Správné rozhodnutí pro obě strany. Jinak taky bych nečekal, že tým z JA napísne takovouhle ''pálku''.

10.3.11 15:18 k článku Štěstí se k nám otočilo zády, lituje Emery

Podle mě se dá ve většině s Emerym souhlasit. V celém dvojzápase měla Valencia víc šancí a těžko by netopýři hledali hratelnějšího soupeře v boji o postup do 1/4finále. Někdo může být škodolibý, že se jim pomyslné ucho utrhlo. Teď se sice budou moci soustředit pouze na ligu a třetí příčka vypadá hodně nadějně, takže třeba příští rok, ale k čemu je kvalifikace do skupiny LM, když to pro Vás znamená konec v 1. kole play-off?

9.3.11 13:17 k článku Messi poslal Barcelonu do čtvrtfinále Ligy mistrů

Je to tam. Super týmový výkon, snad nikdo nebyl vyloženě slabý. O zaslouženém vítězství nemůže být řeč, když Arsenal ani nevystřelil na bránu a vůbec v obou zápasech měl Arsenal kopec štěstí. Messi se nám vrátil. *86*...co se týče Sergia, jednou penalta, podruhé vlastenec, ale tohle těžko přičítat jeho postu záložníka, to byla prostě smůla. Villa taky něco spálil, ale o chvíli později výborně asistoval u 2. golu - fantastická akce, to by měli pouštět mladým na každém tréninku. No a Mascherano, chválil jsem ho už o přestávce a ve druhém poločase to korunoval - obdivuhodný výkon. Od 60. minuty se hrál nesmírně fyzicky náročný fotbal. Co se týče toho vyloučení - Van Persie je normální blbec a dobře mu tak, ještě bych mu přidal za ty debilní protesty. Fabregas byl nulový, dobře zachytal Almunia. Mohli jsme dát více než 3 branky, ale i tak to byl celkem nervák. Radost z postupu je obrovská.

6.3.11 16:38 k článku Vládní tým

no ještě udělej z Florentina dobromyslného tatínka...Jinak na to jak dobře umím španělsky, je to podle mě celkem sdílné, až na tu poslední větu která jaksi hapruje...Orginál tu stále mám, takže kdyby se stím chtěl popasovat někdo znalejší...*47*

v reakci na
GaizkaM GaizkaM
6.3.11 15:19 k článku Vládní tým

takže 1.ten nadpis je orginál 2.''mimochodem'' má zcela jasný význam. Sportovní akce nemá být byznis večírek. 3.ta poslední věta - možná jsem nějak špatně pochopil v jakém kontextu to bylo myšleno...je tam něco o Ciudad Deportiva de la Castellana a bílé pokladně..

6.3.11 14:47 k článku Vládní tým

Podle mě Španělsku škodí, jakým způsobem ho prezentuje Real. Florentino získal záštitu pro pumpování peněz své firmy a města do klubu. Získají 3,3 mio € na rozvoj cest. ruchu ve Španělsku, ale spíš to vypadá, že na rozvoj cestovního ruchu v Madridu. Jako by to bylo jediné španělské město trpící nezaměstnaností. Ospravedlňují se vytvářením pracovních míst, ale - 5 milionů nezaměstnaných, snížování důchodů a platů zaměstnanců, snížování na každém kroku a teď dají peníze na fotbalový tým.

Apropo Florentino si mne ruce nad olympijskými hrami v Madridu. Bude moci ''pronajímat'' Bernabeu za nekřesťanské peníze. Moudrá rozhodnutí členů MOV jsou nyní na hovno, když to přijala vláda. Mimochodem při OH v Barceloně bylo najato 100000 dobrovolníků.

5.3.11 23:53 k článku Shrnutí 27. kola Primera División

Zasloužená výhra madraček. Ach kde je ta ponorka, která přehrávala Real na Bernabeu.*12*

5.3.11 20:16 k článku Shrnutí 27. kola Primera División

A v závěru ještě Mallorce pískli neosajd po kterým by následovala golovka.*31*

v reakci na
5.3.11 20:02 k článku Shrnutí 27. kola Primera División

Dobré 3 body pro netopýry. Po 25ti minutách kdy byli domácí aktivnější, ale nevytvořili žádnou vyloženou šanci, přišli 2 závary Valencie po pěkných kombinacích. Penalta podle mě hodně přísná. Pablo za okamžik vyrovnal povedenou střelou. Druhý poločas byla Mallorca lepší, ale ve finální fázi jim to hodně skřípalo a Guaita byl celkem jistý. Valencia čekala na breaky. Poslední asi půl hodiny to byl tlak Mallorcy, který se bohužel nepodařilo přetavit v gol. Villarreal by tedy měl vyhrát pokud chce bojovat o bronzový stupínek.

4.3.11 16:55 k článku Jsi nevychovaný šašek, uslyšel Mourinho z Málagy, když se otřel o Pellegriniho

Je to neskutečné co zase předvádí tento šašek. Apropo ''Mourinho je arogantní. A tak to prostě bude!''. Mau si prostě hraje svoji hru s médii, aby odvedl pozornost od svých nezdarů a tak přijal za vhodné vozit se po Pellegrinim, který získal loni ''pouhých'' 96 bodů a to neměl Di Máriu, Özila nebo Carvalha. O úspěších s ponorkou nemluvím. Mou prostě není trenér pro španělské kluby. Na druhou stranu jak se říká ''vina není na svini, ale na tom kdo ji krmí'', čili Floren, hráči, novináři...zkrátka všichni, kteří toto chování tolerují, nesou svůj díl viny. Real Madrid si zaslouží víc než tohoto arogantního šílence, který roztříštil image blancos. Dvouleté dítě má více rozumu než Vy a budete vždy trenér, který dává ''rány'' v tisku, nikdy nebudete dobrý trenér, budete trené, který má vždy nejdražší hráče, aby vyhrál nějaké tituly.

1.3.11 22:16 k článku Shrnutí 26. kola Primera División

Tak úvodní zápas 26. kola rozhodně nezklamal. Espanyol byl v tomhle zápase o něco lepší, hlavně první poločas se jim opravdu povedl. Všechno ale mohlo být jinak, kdyby Mallorca hned na začátku proměnila penaltu, nutno podotknout, že Chori ji kopl dost lajdácky. Dvěma slepenými goly Mallorca zápas nakonec otočila a domácí už ke konci neměli síly, aby s výsledkem něco udělali. Hrálo ve strhujícím tempu, snad kromě začátku 2. poločasu do vyrovnaní Mallorcy a atmosféra byla rovněž kvalitní. Je to dobré vítězství pro baleárce, ale pokud budou pokračovat v těhle výkonech, na ''Evropu'' můžou zapomenout.

28.2.11 22:36 k článku Shrnutí 25. kola Primera División

Je to jedno s druhým, ale pramení to z toho, že po přestávce jste už tolik nekontrolovali zápas a hrálo se spíš na Vaší polovině.

v reakci na
28.2.11 22:32 k článku Shrnutí 25. kola Primera División

Keita může zahrát dobře, to jsme viděli. Vím kam míříš...kritika Keity je prostě v módě. To snad vidí každý, že naši hru/kombinaci zpomaluje a přihrává zpravidla dozadu. Keita dokáže být užitečný v určitých fázích zápasů. On je prostě Pepův oblíbenec, proto dostává tolik prostoru. Jde o to, že top záloha je Andrés-Sergio-Xavi, čili 2 ofensivní hráči a 1 defenzivní, ale já chci za Xaviho ofensivní náhradu a Keita spíše defensivní*10*.

v reakci na
kinky kinky
28.2.11 21:27 k článku Shrnutí 25. kola Primera División

Tak včera na Sportu 1 byly k vidění dva nepříliš spravedlivé zápasy.

Racing si vytvořil obrovské množství šancí, ale nedokázali je proměnit, čímž si defakto prohráli zápas. Jejich kombinace a útočné akce jsem si opravdu užíval a gol ponorky z rohu v nastavení byla tak trochu haluz, hodně smolny gol. Pro Villarreal dobrý bod, ale třetí příčka jim stejně utíká a Racing měl tenhle zápas vyhrát.

Athletic byl o něco lepší co se vyložených šancí týče, ale goly byly výsledkem tlaku a útočné aktivity Valencie, přesto se pověsti ''haluzářů'' momentálně divit nemůžou (a to Vám přeji netopýři*55*). Je to skvělý výsledek pro Valencii, ale podle mě to byl spíše remízový zápas. Oproti předcházejícímu duelu to nebyl tak fotbalově hezký zápas, spíše bojovný. Rozhodčí evidentně neměl svůj den, ale co si budeme vykládat, kvalita sudích ve Španělsku, zde mnohokrát zmiňovaná, by vydala na encyklopedii.

Od Barcy celkem překvapivý (příjemný) výsledek, vzhledem k tomu, co nastoupilo na začátku zápasu. První poločas hodně vlažný, druhý o poznání lepší. Od Mallorcy to byl chabý výkon a po druhém golu to víceméně zabalili. Co se týče Keity, zahrál dobře, ale takříkajíc - jedna přihrávka dobrého hráče nedělá. Dobře zahrál celý útok + Sergio. Teď se soustředit na netopýry.

Dále pokračuje i letos velmi zajímavý boj o záchranu. Krok k setrvání v Primeře udělalo Levante, v ostaních případech remízy, které toho moc neřeší.

26.2.11 22:13 k článku Atléticos por el Cambio!