Valencia - Mestalla - Komentáře

23.10.18 20:52 k článku Další ztráta. Valencia v Bernu uhrála jen bod

Zase zoufalství...Parejo teda smolná pecka, ale posledních 20 minut jsme mohli dostat 2 goly*21*

20.9.18 13:50 k článku Valencia nevyužila dlouhou přesilovku a do Ligy mistrů se vrátila prohrou s Juventusem

Výkon superzoufalý! 1. poločas mohl/měl skončit 0:5! Ani proti 10 jsme se to nějaký 60. minuty nedostali za půlku...nechápu, proč Gameiro nebyl v základu a x dalších věcí...

12.4.18 07:49 k článku Penalta to byla, shodují se hráči Realu Madrid po postupu v Lize mistrů

Žumpy z Realu

1.4.18 20:54 k článku Shrnutí 30. kola Primera División

Paráda!! Liga mistrů je doma!!! Valencia!!!

10.3.18 18:06 k článku Shrnutí 28. kola Primera División

Důležité 3 body na půdě nejmíň sympatického týmu ligy. Liga msitrů nás už nemine*11*

10.3.18 18:05 k článku Shrnutí 28. kola Primera División

*4**4**4**4*

v reakci na
Carlitos Carlitos
4.3.18 22:04 k článku Shrnutí 27. kola Primera División

Přijde mi, že hrajem jak za Florese, málo na míči, ale smrtelný přechody to útoku, ve finále tahle hra za jeho působení nesla úspěch...

25.2.18 22:15 k článku Shrnutí 25. kola Primera División