Barcelona padla s Juventusem a přišla o první místo skupiny

Cristiano Ronaldo (© marca.es)

Barcelona zaznamenala první porážku v letošní Lize mistrů, v závěrečném duelu základní skupiny padla s Juventusem 0-3.

To pro Katalánce znamená hned několik nepříjemných zpráv. Na poslední chvíli totiž přišli o první místo ve skupině a do play-off půjdou proti těžšímu soupeři, pochybnosti se přesunuly už i na Camp Nou a navíc debakl dal vzpomenout na evropské výbuchy Barcelony posledních let.

Už po dvaceti minutách prohrávali domácí 0-2 po přísné penaltě, kterou proměnil Cristiano Ronaldo, a parádním voleji McKennieho. Třetí branka přišla opět z pokutového kopu, tentokrát za ruku Lengleta z úvodu druhého poločasu.

Barcelona si sice vytvořila velkou převahu, avšak bez gólového efektu.

Tým Ronalda Koemana stále hledá svou jasnou a stabilní tvář, s Juventusem doma prohrál vysoko 0-3.

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.