Barcelona vyhrála v Lize mistrů i pátý zápas základní skupiny

Antoine Griezmann (© marca.es)

Barcelona pokračuje ve spanilé jízdě základní skupinou Ligy mistrů, ze stadionu Ferencvárose veze body za výhru 3-0.

Všechny branky padly už v prvním poločase. Barcelona sice nastoupila bez Messiho a dalších opor, přesto maďarský soupeř nestíhal.

Ve čtrnácté minutě zakončil hezkou patičkou celkově povedenou kombinační akci Griezmann a nasměroval favorita k triumfu.

Braithwaite přidal druhý zásah a z pokutového kopu upravil na 3-0 pro hosty Dembélé. To běžela 28. minuta. Druhý poločas nabídl vyrovnanější podívanou s dalšími šancemi, ovšem už bez přesného zakončení.

Koemanova Barcelona sviští Ligou mistrů, nezaváhála ani na pátý pokus a natahuje šňůru úspěšných výsledků.

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.