Barcelona zůstává v Lize mistrů stoprocentní, Dynamo Kyjev zdolala 2-1

Ronald Koeman (© marca.es)

Třetí zápas, třetí výhra. Barcelona v Lize mistrů navázala na dobrou formu a porazila Dynamo Kyjev 2-1.

Fanoušci možná očekávali vyšší vítězství proti soupeři zdecimovanému koronavirem, nakonec však musel několika dobrými zákroky vypomoci i navrátilec po zranění Ter Stegen.

Přitom první gól padl už v páté minutě, kdy faul na vlastní osobu potrestal proměněným pokutovým kopem Lionel Messi.

Pedriho následně zastavilo břevno a byl to tak až Gerard Piqué, kdo ve druhém poločase zvýšil na 2-0. Dynamo se vrhlo do útoku a dočkalo se kontaktní trefy zásluhou Tsigankova. Na více už hosté nedosáhli, Barcelona zvládla vítězně i třetí zápas základní skupiny Ligy mistrů a na rozdíl od ligy, kde několikrát ztratila, zůstává stoprocentní.

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.