Atlético se na výhru proti Salzburgu natrápilo, rozhodl João Félix

Jan Oblak (© marca.es)

Hodně problémů mělo Atlético se Salzburgem, rakouského soupeře nakonec přetlačilo 3-2.

Po půlhodině potvrdil Marcos Llorente, že mu ofenzivnější role pod Diegem Simeonem sedí a poslal Atlético do vedení.

Hosté však orámovali přestávku dvěma zásahy a díky Szoboslaiovi a Berishovi skóre otočili. V tu chvílu nastal čas Joãa Félixe, jehož druhá sezóna v Atléticu může být průlomová.

Portugalský talent nejprve vyrovnal, aby si pět minut před koncem našel míč ve skrumáži ve velkém vápně a určil konečné skóre na 3-2. Atlético spnilo roli favorita, na skalp Salzburgu se však hodně nadřelo.