STABLE 3.25.0
Úvod / Valverde se za červený zákrok styděl, podle Simeoneho jím vyhrál zápas

Valverde se za červený zákrok styděl, podle Simeoneho jím vyhrál zápas

Valverdeho zákrok na Moratu (© as.com)

Přestože Fede Valverde nedohrál finále Supercopy, byl zvolen jeho nejlepším hráčem.

Záložník Realu Madrid pět minut před koncem prodloužení cynickým faulem sestřelil unikajícího Moratu a byl vyloučen. Valverdeho záchranná brzda zřejmě uchránila jeho tým od obdržené branky, na penalty pak Real Madrid mětského rivala porazil.

"Je to něco, co by se dělat nemělo, protože jsme všichni fotbalisté a kolegové. Trochu se stydím. Moratovi jsem se omluvil. Není to správné, je mi to líto, ale nic jiného mi nezbylo. Je to kaňka na vítězství," uvedl Valverde. "Simeone ke mně přišel a řekl mi něco, co nikdy nezapomenu. To mu slouží ke cti."

Trenér Atlética Diego Simeone měl pro Valverdeho zákrok pochopení, při odchodu ze hřiště ho utěšoval a smířlivý byl i v pozápasovém rozhovoru: "Myslím, že cenu pro nejlepšího hráče utkání získal správně, protože tím zákrokem vyhrál zápas. Řekl jsem mu, ať si nedělá starosti, že na jeho místě by to udělal každý. Udělal, co musel."

Podívejte se na Valverdeho zákroku na unikajícího Moratu:

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 Následující
   avatar uživatele ace 2 dnes 07:14

@BarcaGang jen ať si to nosí, aspoň na mě neprskaj *2*

   avatar uživatele ace 2 dnes 07:13

Sem si zpestroval psaní papírů do práce a co je lepší místo než hnízdo prumerackych pumpicek na idnesu *4*

teď už ti věřím, že tam jsi za hvězdu *93*

+1

Štěpán Kopřiva

Báču neřešte, chce jen vyvolávat spory, hádat se a pokoušet se předvádět své zbytnělé ego. Nulové reakce podobné jedince většinou vyřadí z diskuse zcela. Takže nekrmit.

ace opět zazářil na idnesu? *2*

Ales Badura Pro ty, kdo to ještě neví, především pro Báču: Jacobsen má podle zahraničních médií proraženou lebku, patro a dýchací cesty tak pomačkané, že ho nemohli ani intubovat. Je v umělém spánku a teď jde o to, aby vůbec přežil. Jen takový člověk jako Báča může napsat, že je to zábavné. A jen cenzoři iDnes mohou takové sprosté komentáře nechat bez povšimnutí.

@ace přišlo mi to tak a přijde mi to stále tak, ale dost často se ve věcech mýlím, takže je asi dobře, že o tom zda se budou nosit nerozhoduji já *63*

@ace To jediné je zajimavé na tom sportu pro drogově závislé *119*

+1

@ace myslíš, že ten kdo nosí roušku je ovce, jo?

Předchozí 1 2 3 Následující

Top plkálisti dnes

1. ace 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace