Real Madrid dvěma góly v závěru odvrátil porážku v Mönchengladbachu

Gól Realu Madrid (© marca.es)

Real Madrid byl ve druhém vystoupení v základní skupině Ligy mistrů rád za bod z hřiště Borussie Mönchengladbach.

Španělský mistr totiž prohrával už 0-2, když Courtoise překonal ve 33. minutě Thuram a po hodině hry z dorážky stejný hráč.

Přestože byl Bílý balet aktivnějším celkem, dlouho se mu nedařilo prolomit obranu Borussie.

Až v 83. minutě se blýskl akrobatickým zakončením Benzemy a hosté se dočkali kontaktní trefy. Ve třetí minutě nastaveného času sklepl Sergio Ramos míč Casemiro a bylo vyrovnáno.

Real Madrid získal první bod v letošním ročníku, po dvou zápasech se však čekalo, že konto Zidanova výběru bude početnější.

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.