Real Madrid vstoupil do čtvrtfinále Ligy mistrů proti Liverpoolu vítězně

Vinícius (© marca.es)

Fotbalisté Realu Madrid zdolali v prvním čtvrtfinále Ligy mistrů Liverpool 3-1.

Výsledek ze stadionu Alfreda Di Stéfana dává svěřencům Zinédina Zidana velké šance do odvety a tím i směrem k postupu mezi nejlepší čtveřici evropských klubů.

Základ úspěchu položili domácí už v první půli, kterou vyhráli 2-0. Zejména úvodní branka byla ukázková, Kroos dokonalým pasem našel Viníciuse, jenž si balón šikovně zpracoval do běhu a bezchybně zakončil. Druhý gól přidal Marco Asensio, jemuž nechtěně namazal Alexander-Arnold.

Salah sice krátce po změně stran snížil, poslední slovo ale patřilo Realu Madrid. V 65. minutě pečetil výhru Zidanovy party znovu Vinícius.

Real Madrid porazil Liverpool 3-1 a v Anglii si může dovolit i prohru o gól.

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.