Real Madrid remizoval s Chelsea, o postupujícím rozhodne odveta

Karim Benzema (© marca.es)

První semifinále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Chelsea skončilo nerozhodným výsledkem 1-1.

To znamená, že o všem se rozhodne v odvetě v Anglii.

Na stadionu Alfreda Di Stéfana začali výrazně lépe hosté, Wernera ale skvěle vychytal Courtois. Následně už byl ale belgický brankář bezmocný, když Rüdiger našel pasem za obranu Pulišiće, jenž si vychutnal Courtoise a zavěsil.

Domácím trvalo 22 minut, než o sobě dali vědět, a to střelou Benzemy, při níž se míč otřel o tyč.

Po půlhodině se už Real Madrid radoval, Benzema si šikovně zpracoval míč na malém vápně a nechytatelně vyrovnal.

Druhý poločas nabídl jen nezáživnou taktickou přetlačovanou. Kdo si zahraje o ušatý pohár ve finále? Na to se napíše odpověď ve druhém střetnutí, do něhož půjde Chelsea s výhodou branky vstřelené na hřišti protivníka.

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.