Rodrygo vystřelil Realu Madrid důležité vítězství nad Interem

Rodrygo (© marca.es)

Real Madrid na třetí pokus uspěl a v základní skupině Ligy mistrů zaznamenal první vítězství.

Obětí Bílého baletu se stal Inter Milán, který na stadionu Di Stéfana sice smazal dvougólové manko, v závěru však inkasoval potřetí a tentokrát už odpovědět nedokázal.

Když platil po gólech Benzemy, jenž využil kiksu Achrafa ke snadné trefě, a Sergia Ramose, pro něhož šlo už o stý gól v dresu Realu Madrid, ve 33. minutě stav 2-0, zdálo se rozhodnuto. Real Madrid však nebyl důsledný v obraně a Inter Milán srovnal krok zásluhou Lautara a Perišiće.

Deset minut před koncem potvrdil Rodrygo roli žolíka a zatloukl balón do horního rohu branky. V nastavení neuspěl Benzema, což ho mrzet nemuselo, domácí i tak těsný náskok uhájili a poprvé v letošním ročníku uspěli naplno.

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.