STABLE 3.23.0
Úvod / Hráčům se nelíbí chystaný zápas v USA. Hrozí stávkou

Hráčům se nelíbí chystaný zápas v USA. Hrozí stávkou

Sergio Ramos, David Aganzo a Koke (© as.com)

Asociace španělských fotbalistů (AFE) se důrazně ohradila proti plánu La Ligy odehrát minimálně jeden zápas letošní sezóny v USA.

Prezident soutěže Javier Tebas si od akce sliboval reklamu pro Primera División na severoamerickém kontinentu. "Za sezónu se odehraje 380 utkání, není problém jedno z nich přesunout do USA. La Liga se musí rozšiřovat do dalších částí světa," uvedl Tebas.

Jenže prezident AFE David Ganzo se sešel s kapitány prvoligových mužstev a společně se proti utkání na americké půdě ohradili: "Nemůžeme akceptovat jednostranné rozhodnutí. La Liga ukázala nedostatek respektu k hráčům, když rozhodla o něčem, co se jich bezprostředně týká, bez jejich vědomí. Je to podobné jako vloni s příchody saúdskoarabských hráčů nebo se zápasy v pondělí. Nejsme na takové věci zvyklí. Kdo se zajímá o fanoušky? Hráči jsou naštvaní. Přišel moment, abychom řekli dost."

"Chtěl bych vidět Javiera Tebas v dresu na hřišti, aby pochopil, že fotbal není jen obchod a peníze. Sejdeme se s vedením soutěže a pokusíme se najít řešení. Chceme se vyhnout stávce, ale pokud to bude nezbytné, jsme připraveni stávkovat," dodal Aganzo.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 9 Následující

Kdo ted nemel indoneskej polivko valecek Soto Ayam je ochuzen o gastro zazitek. *23*

   avatar uživatele ace 8 včera 21:58

Kometa!!!!!!!!!!!!!

Tak podle rozhovoru s tvurci hry bych rekl, ze bloodlines 2 budou mozna lepsi cyberpunkova hra nez cyberpunk... Mohly by to byt dve konkurencni pecky, hm... Coz by znamenalo komercni triumf cyberpunku.

@Txapeldun bratwurst uplne nemyslim *4*

Zatovic valec, vydelal nam 3 litry, aspon k necemu je Kometa dobra

Zacha prvni hvezdou zapasu proti Arizone za asistenci a rozhodujici najezd *86*

Škoda Poprad, že ste boli prvých 10-12 minút ešte v autobuse, ale potom to bol parádny výkon... *86* Zajtra vyrovnáme... *2*

Předchozí 1 2 3 9 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace