STABLE 3.22.0
Úvod / Rubiales se kvůli utkání v USA pustil do Tebase

Rubiales se kvůli utkání v USA pustil do Tebase

Luis Rubiales (© marca.es)

Plánovaný přesun ligového zápasu mezi Gironou a Barcelonou do USA znovu přiostřil napjaté vztahy mezi prezidentem Španělského fotbalového svazu (RFEF) Luisem Rubialesem a šéfem La Ligy Javierem Tebasem.

Zatímco Tebas už má vše nachystané a získal i souhlas obou klubů, střetnutí, které by se mělo odehrát v lednu v Miami, je trnem v oku Luise Rubialese, jenž se do Tebase pustil.

"Javier Tebas mluvil se všemi kromě těch, se kterými mluvit měl. Je to nedostatek respektu, proradné a nepochopitelné. Tento prezident vyžaduje hodně od ostatních, přitom jeho vlastní chování je daleko za tím, jaké by mělo být. Ani jednou nám nezavolal. Podepsal patnáctiletou smlouvu se soukromou společností a zcela při tom ignoroval samotné hráče a kluby. Jeho přístup je otřesný. Říkám bez servítek, že je nevychovaný. Podepsal kontrakt, který neměl právo podepsat. Co podepsal, je bezcenné. Bez našeho svolení ta smlouva nic neznamená. Uvidíme, co se s tím zápasem (mezi Gironou a Barcelonou) stane," prohlásil Rubiales.

Rubiales se u příležitosti zápasu ve Wembley proti Anglii nechal slyšet, že Španělsko národní stadion neplánuje: "Je to hezký koncept, ale nereálný. Nemůžeme utratit stovky milionů eur za stadion, jako je Wembley, který by byl využíván zřídkakdy. A co je ještě důležitější - reprezentace patří všem Španělům, proto musí hrát v různých částech země."

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 16 Následující
Takhle to úplně eliminuje ten potenciál, že by se pískalo vyrovnaněji.
@Carlitos Tak byl poslední hráč, ne? Ale to je celkem jedno. Přišlo by mi daleko lepší, kdyby ti videorozhodčí na ne tak závažný momenty alespoň upozorňovali a při těch významnejch zasáhli automaticky.
@Carlitos Skokú Messiho? Si to pozri ešte raz. Veď mu tam dal bodyček úplne bez snahy hrať loptu. Takých penált bolo písknutých mraky.
V tipovacke mam jedinu smolu, proste netrafim presny vysledok *1* *12* *50*
@Makak Tak asi se nemůže kontrolovat každý faul, to by se pak nehrálo. To MAtSe na Pirtua faul byl, ale nemyslim, že na žlutou, normálka. Toho Busquetse si překontrolovat ale na rozdíl od těch dvou skoků Messiho měl, protože to bylo kousek před vápnem, takže už jenom kvůli možný penaltě, navíc to byl jasný faul, i když před vápnem.
Jinak ten styl využití videa je fakt nešťastnej, takhle to akorát pošlou do kopru. Ve 35. minutě se díky tomu odhalí zákrok na červenou, ale když tam potom Ter Stegen sestřelí Portua minimálně za žlutou, hraje se v klidu dál, a to samý při jasnym faulu Muniesy na Busquetse (což už by GOAT pochopitelně proměnil) *21*
@Carlitos Proto se ptám, jestli je cinknutej *1*
@Makak A tak je to správně, ne?
@BRIAN19 Tjn, pro mě životní haluz*5*
@Carlitos Od přípravy hraje naprosto tragicky a dnes stál Barcelonu body.
Předchozí 1 2 3 16 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace