STABLE 3.22.0
Úvod / Rubiales se kvůli utkání v USA pustil do Tebase

Rubiales se kvůli utkání v USA pustil do Tebase

Luis Rubiales (© marca.es)

Plánovaný přesun ligového zápasu mezi Gironou a Barcelonou do USA znovu přiostřil napjaté vztahy mezi prezidentem Španělského fotbalového svazu (RFEF) Luisem Rubialesem a šéfem La Ligy Javierem Tebasem.

Zatímco Tebas už má vše nachystané a získal i souhlas obou klubů, střetnutí, které by se mělo odehrát v lednu v Miami, je trnem v oku Luise Rubialese, jenž se do Tebase pustil.

"Javier Tebas mluvil se všemi kromě těch, se kterými mluvit měl. Je to nedostatek respektu, proradné a nepochopitelné. Tento prezident vyžaduje hodně od ostatních, přitom jeho vlastní chování je daleko za tím, jaké by mělo být. Ani jednou nám nezavolal. Podepsal patnáctiletou smlouvu se soukromou společností a zcela při tom ignoroval samotné hráče a kluby. Jeho přístup je otřesný. Říkám bez servítek, že je nevychovaný. Podepsal kontrakt, který neměl právo podepsat. Co podepsal, je bezcenné. Bez našeho svolení ta smlouva nic neznamená. Uvidíme, co se s tím zápasem (mezi Gironou a Barcelonou) stane," prohlásil Rubiales.

Rubiales se u příležitosti zápasu ve Wembley proti Anglii nechal slyšet, že Španělsko národní stadion neplánuje: "Je to hezký koncept, ale nereálný. Nemůžeme utratit stovky milionů eur za stadion, jako je Wembley, který by byl využíván zřídkakdy. A co je ještě důležitější - reprezentace patří všem Španělům, proto musí hrát v různých částech země."

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 3 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 26 Následující
   avatar uživatele ace 3 dnes 14:33
@BarcaGang jsem uspesny neustale *2*
+1
   avatar uživatele ace 3 dnes 14:32
@Makak tak zpatky pojedu tama kolem 20 hod *4*
@Carlitos Dybala nehrál pořádně ani v repre s Messim, pochybuji, že v Barce by to klapalo. Ten Depay by asi nebyl dobrej nápad s Dembelem by točili rapové klipy, to by asi nefungovalo no.
   avatar uživatele tunak 17 dnes 14:31
@tunak navíc Dybala je spíš "konkurence" Messimu než Suarezovi
   avatar uživatele tunak 17 dnes 14:29
@Carlitos juve by dybalu nepustilo, jestli je na tom teda tak finančně komfortně, jak se tváří
@tunak srovnávat Isca s Afellayem*5*
   avatar uživatele tunak 17 dnes 14:29
@Carlitos takovej barcelonskej isco
Já být Barcelonou, tak bych zkusil Dybalu. Sice mi přijde hodně přeceňovaný, ale docela by tam pasoval a Juve by byl teď, když má Crise, možná ochotnější na přestup přistoupit. Sice by to bylo drahý, ale zase mu je teprve 25.
Zkusil bych Goméze nebo Joviče
Afellay. Koukám, že pořád ve Stoke. Nic moc.
Předchozí 1 2 3 26 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 17
2. Carlitos 13
3. BarcaGang 8
4. Jordi Alba 5
5. Makak 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace