Atlético znovu padlo v Turíně a v Lize mistrů má nejistý osud

Dybala vstřelil jediný gól (© as.com)

Atlético ani tentokrát neuspělo na hřišti Juventusu, kde prohrálo 0-1 a zkomplikovalo si v Lize mistrů život.

Porážka z Turína totiž znamená, že o osudu Madriďanů rozhodne až poslední zápas základní skupiny proti Lokomotivu.

Dnes sice bylo Atlético Juventusu důstojným soupeřem, avšak dopředu nepříliš nebezpečným. O všem tak rozhodl přímý kop Dybaly z konce úvodní půle. Útočník Juventusu z velkého úhlu dokonalou střelou nachytal Oblaka, jenž možná neměl při gólu zcela čisté svědomí.

Atlético se marně snažilo o skutečné ohrožení branky domácích. Nejlepší šance hostů přišla až ve čtvrté minutě nastavení. Morata ale na pobídku před prázdnou svatyni nedosáhl a jen zklamaně lehl na trávník. Atlético prohrálo na stadionu Juvetusu 0-1.

Juventus: Szczęsny; Danilo, De Ligt, Bonucci, De Sciglio; Bentancur (86. Khedira), Pjanić, Matuidi; Ramsey (63. Bernardeschi), Dybala (76. Higuaín) a Cristiano Ronaldo.

Atlético: Oblak; Trippier, Felipe, Hermoso, Renan Lodi (64. Lemar); Saúl, Héctor Herrera (60. Correa), Thomas Partey, Koke; Vitolo (53. J. Félix) a Morata.

Branka: 45. Dybala.