STABLE 3.25.0
Úvod / Messi potvrdil, že pro letošní sezónu zůstane v Barceloně

Messi potvrdil, že pro letošní sezónu zůstane v Barceloně

Lionel Messi (© marca.es)

Lionel Messi prolomil mlčení a oznámil, že odehraje letošní sezónu v Barceloně.

Argentinská hvězda potvrdila, že chtěla klub opustit, s vedením klubu se však Messi nedohodl na ukončení smlouvy, a protože nechtěl jít do soudního sporu, rozhodl se změnit názor a zůstat na Camp Nou ještě rok. Během příštího léta bude moci odejít zdarma, neboť mu současný kontrakt vyprší.

"Řekl jsem klubu a zejména prezidentovi, že chci odejít. Říkal jsem mu to celý rok. Myslel jsem, že je čas udělat krok stranou, že klub potřebuje více mladých lidí, nových lidí a že má etapa v Barceloně skončila. Byl to těžký rok, trpěl jsem na trénincích, při zápasech i v šatně. Vše bylo velmi těžké, rozhodl jsem se hledat nové cíle, čerstvý vzduch. Nebylo to na základě výsledku proti Bayernu v Lize mistrů (Barcelona prohrála 2-8), přemýšlel jsem o tom velmi dlouho. Řekl jsem to prezidentovi a vždy opakoval, že na konci sezóny se budu moci rozhodnout, jestli odejdu, nebo zůstanu. Nakonec své slovo nedodržel. Řekl mi, že jedinou cestou, jak z klubu odejít, je zaplacení výkupní klauzule 700 milionů eur. To je nemožné, další cestou by byl soud, ale já bych nikdy nešel do soudního sporu s klubem mého života, proto zůstanu v Barceloně," uvedl Messi.

Právě vedení Barcelony v čele s prezidentem Bartomeuem Messi opakovaně kritizoval, zticha nezůstal ani tentokrát: "Už nějakou dobu neexistuje žádný projekt, nic."

"Samozřejmě, že to bylo těžké rozhodnutí. Vždy jsem říkal, že tady chci ukončit kariéru. Proto mě mrzelo, že se zpochybňovala má oddanost klubu a psaly se výmysly, protože jsem klubu velmi vděčný."

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 12 Následující
   avatar uživatele tunak 12 dnes 20:43

Tak nevim proc pletes dohromady syrsky uprchliky, obeti vazny humanitarni krize, a jednoho teroristu, co do Francie prisel z Tuniska, bejvaly (Francouzi nalezite plundrovany) kolonie.

   avatar uživatele tunak 12 dnes 20:41

@ace Ne, ti psali o vysokoskolacich ze Syrie, kde je jich podobny procento jako u nas. Kazdej taky vi, ze zrovna v tomhle je rozdil mezi baasistickejma zemema, ktery investovaly fo vzdelani, a arabskejma monarchiema, ktery ne. Alzirsko, Tunisko, Mauritanie a Jordansko jsou docela vyjimkou. Ackoliv Tunisko bude mit urcite celkem vzdelanou populaci.

Hlavne se tehdy mluvilo o uprchlicich - primarne pred valkou, sekundarne pred darebackymi rezimy (tam Tunisko castecne spada), ne o migrantech a taky zas tak.moc ne o Africe - primarne se tehdy resila vlna syrskejch uprchliku pred valkou, kterou jsme my spoluzpusobili. My NATO, ale i my Cesi, prinejmensim oportunistickym zbrojnim obchodem.

   avatar uživatele ace 10 dnes 20:36

@tunak to psalo stovky tobe podobnych *6*

   avatar uživatele tunak 12 dnes 20:36

Koeficient *5*

   avatar uživatele tunak 12 dnes 20:35

@ace Stejne jako o vysokoskolacich z Afriky. Jenze ty to mas popleteny. *6*

   avatar uživatele ace 10 dnes 19:26

@tunak o Syrii tady taky nikdo nic nepsal *21*

@BarcaGang Budou, ale až po víkendu na příští kolo.

   avatar uživatele tunak 12 dnes 19:02

@ace Syrie neni v Africe

   avatar uživatele ace 10 dnes 18:02

V Nice vraždil 21letý migrant z Tuniska, do Evropy připlul v září

se nam mistni lsunicka nejak zapomneli pochlubit dalsi obohacenim vedatoru z afriky *8*

   avatar uživatele ace 10 dnes 17:21

Nicméně ten nove MZ jakožto Brnak vypadá solid *2*

Předchozí 1 2 3 12 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 12
2. BarcaGang 10
3. ace 10
4. Carlitos 1
5. Makak 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace