Seville vyřadila po skvělém výkonu AS Řím a v Evropské lize postupuje

Radost hráčů Sevilly (© marca.es)

Sevilla nedala šanci AS Řím a po zaslouženém vítězství 2-0 postoupila do čtvrtfinále Evropské ligy.

V prvním poločase předvedli Andalusané bezchybný výkon. Pevná obrana, důrazné napadání a nebezpečné útoky, to vše vyústilo ve stav 2-0 po úvodní 45minutovce.

Nejprve se trefil Reguilón a krátce před odchodem do šaten po akci Ocampose ještě En-Nesyri.

Ve druhém dějství si Sevilla pohodlný náskok pohlídala a naopak mohla náskok navýšit. AS Řím se nedokázal dostat do utkání a očekávaný závěrečný tlak se nekonal.

Sevilla se po devadesáti minutách na neutrální německé půdě může těšit na čtvrtfinálového soupeře.