Úvod / Uživatelé / Šigy / Komentáře

Šigy - Komentáře

10.6.20 10:28 k článku Čím více na vás pískají, tím hůře hrajete, lituje Bale

Člověk by Ti odpustil ty góly, kdyby si hrál alespoň dobře a bojoval na tom hřišti...

13.1.20 22:30 k článku Pan Stoprocentní. Zidane vyhrál všech 9 finálových zápasů

9.8.19 13:15 k článku Bude těžké vrátit tým tam, kde byl pod Zidanem, ví Kroos

Jestli si to štěstíčko budeme ještě vytírat jako ty vítězné sezóny, tak proč ne *79*

ace ace
31.7.19 09:57 k článku Teď je jasné, kdo je jednička, řekl Courtois. Keylor Navas však v přípravě září

Keylor stále předvádí, že je excelentní gólman *22* jen tak dál *11*

30.7.19 15:14 k článku Vallejo a Mayoral odešli na hostování, Baleův přestup do Číny padl. James možná zůstane

Co jiného mi zbývá po výprasku *52*

v reakci na
ace ace

James zůstat, Bale do Atletica *5* *14*

v reakci na
ace ace
9.11.18 22:38 k článku Chtěla mě Murcia, prozradil Panenka. Za nejlepšího imitátora vršovického dloubáku označuje Sergia Ramose

Pobavil s čokoládou *5*

24.9.18 15:20 k článku Hráči Barcelony kritizují rozhodnutí VAR, po němž byl vyloučen Lenglet

Akorát komedie kolem toho, jasná redka...

17.9.18 19:42 k článku Griezmann: Už jím u stejného stolu jako Messi a Cristiano

U stejného stolu je, ale obsluhuje Ronalda a Messiho *14*

17.9.18 11:10 k článku Real Sociedad čeká první zápas na vylepšené Anoetě. Už bez atletické dráhy

6.9.18 12:23 k článku Kdyby Zidane zůstal, odešel bych, přiznal Ceballos

Sem rád, že zůstal, snad se prosadí a bude předvádět výkony jako za Španělskou 21 *11*

16.11.13 11:39 k článku ŠpanělskýFotbal.cz pozastavuje svou činnost

Tak tohle je šok pro mě *13* pamatuju si jak to rozjíďěl Carlitos s "Káčkem" ještě když jsme pařili na pesonline. Tento portal se od Té doby stal mym každodením serverem, který jsem navštívil. Sice jsem nepřispíval příspěvkama, ale chodil jsem zde číst velice zajímavé články a taky komentáře. *22* Snad se ŠP vrátí jednou zpět *13* a děkuji Pánové za ty roky informovanosti o španělském fotbale *11*

26.10.13 20:23 k článku Shrnutí 10. kola Primera División

přesně, nechapal jsem to neustále točení v prvním poločase Ronaldo, Di Maria, Bale... možna zmátli obranu Barcy tím točením, ale bohužel i spoluhráče a sebe, byli všude a přesto nikde *3*

v reakci na
El Gato con Botas El Gato con Botas
26.10.13 20:21 k článku Shrnutí 10. kola Primera División

Mě se právě docela líbil, nabízel se pro přihrávky ve středu což chybělo u Ramose, který tam byl naprosto zbytečný a byl u prvního golu, pokuď si to dobře pamatuju. Modrič se letos chytl a taky se mi líbí jeho hra *22*

26.10.13 20:08 k článku Shrnutí 10. kola Primera División

Tak první poločas byla neskutečná bída... *8* trošku smolný gol, naší pofiderné sestavě podrazil kolena. Škoda, že rozhodčí nepískli tu ruku, mohlo to být o něčem jiném. Druhý poločas oživení, hlavně po stáhnutí Ramose a příchodu Illary, který měl být od začátku. Šance tam byly a sporné momenty taky, ale bohužel to dopadlo jak dopadlo. Jesé užasně využil šance a snad dostane šanci v základu. Až si říkám, že je škoda příchodu Bale, jelikož bere minuty na hřišti Jesému, který má neskutečný potenicál *20* Do branky by se měl konečně vrátit Casillas a Lopez se smířit s lavičkou a CDR.

• Varane, Jesé, Ronaldo (druhý poločas), Illara, Modrič, Khedira (za poslední dva zápasy neskutenčně aktivní, kdyby potrénoval zakončení, tak to mohlo vypadat jinak)
  • Bale (potřebuje ještě čas no, Ronaldo (1. poločas), Ramos
24.10.13 00:09 k článku Real Madrid díky gólům Cristiana Ronalda zdolal Juventus

Tak hra nic moc no, těžko říct jak by vypadal ten druhý poločas, kdyby nebylo o vikendu El Clasico. 3 body super, ale ten druhý poločas to byla nuda *3* až na pobavení Vidalem *5* Potěšil mě Morata, který by si zasloužil ted pár zapasu nastoupit v základu *11*

22.10.13 15:26 k článku Preview: Austria Vídeň - Atlético