STABLE 3.25.0
Úvod / Leganésu došla trpělivost se systémem VAR, požaduje opakování zápasu proti Levante

Leganésu došla trpělivost se systémem VAR, požaduje opakování zápasu proti Levante

Prezidentka Leganésu Victoria Pavón a dva penaltové zákroky, ke kterým došlo před velkým vápnem (© marca.es)

Hodně kontroverze vzbudilo utkání mezi Leganésem a Levante (1-2). Madridský klub bude požadovat jeho opakování.

A to kvůli situaci ze 45. minuty, kdy byla po střetu Siovase s Rogerem nařízena penalta, která byla potvrzena po konzultaci s videorozhodčím, přestože k faulu došlo evidentně před hranicí velkého vápna. Zástupcům Leganésu se navíc nelíbilo, že během střetnutí docházelo k výpadku spojení mezi rozhodčími a jejich kolegy u monitorů, ke komunikaci tak museli využívat mobilní telefon.

"V utkání mezi Leganésem a Levante se staly velmi vážné věci, jako například nařízení pokutového kopu za zákrok před vápnem. Ke stejné situaci došlo i v zápase proti Valencii, dnes navíc VAR nefungoval správně," připomněla prezidentka Okurek Victora Pavón, že Leganés byl stejným způsobem poškozen i proti Valencii. "Byly to neexistující penalty. Jsme v těžké situaci, kdy je pro nás každý zápas klíčový. Je to nespravedlnost. Nesoutěžíme za stejných podmínek jako ostatní kluby, proto budeme požadovat opakování zápasu proti Levante od minuty, kdy byla nařízena penalta."

Naději na úspěch má ale Leganés v podstatě nulovou. Španělský fotbalový svaz se sice nevyjádřil k chybným verdiktům rozhodčích, vydal však prohlášení, ve kterém odmítá, že by VAR nefungoval správně: "Při zmíněném souboji (Siovase s Rogerem) nezaznamenal systém VAR žádný technický problém, oběma klubům můžeme předložit zvukový a obrazový záznam jako důkaz."

Související články

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 7 Následující

@Carlitos jako jo, asi stačí, ale tohle video je hodně zajímavý, z mnoha důvodů, revie je vůbec zajímavej - btw kor i pro fans madridu teda

@Carlitos to teda byla jazda

Lazio válec, člověk těm náckům musí přát. *159* *178*

Ještě Boston to dotáhnout do konce a máme úspěšný víkend. *85*

Díky za fantu, bílý špíny.

hm, vyhraný zápas *24*

Předchozí 1 2 3 7 Následující

Top plkálisti dnes

1. Fliskies72 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace