STABLE 3.23.0
Úvod / VAR v La Lize příliš chybuje při ofsajdech. Chybně ukazuje grafickou linii

VAR v La Lize příliš chybuje při ofsajdech. Chybně ukazuje grafickou linii

Chybně neuznaný gól Ben Yeddera ze Sevilly proti Getafe (© as.com)

Architekt Nacho Tellado v televizním programu El Chiringuito opakovaně upozorňuje na chyby, které dělá systém videorozhodčího (VAR) při posuzování ofsajdových situací.

Jádrem problému je podle Tellada nepřesné umístění grafické čáry, která postavení mimo hru označuje, a to až o 25 centimetrů. Minimálně ve třech případech tak bylo rozhodnutí VAR o postavení mimo hru špatné.

Zatímco na mistrovství světa v Rusku se chybovost systém VAR pohybovala okolo jednoho procenta, ve španělské soutěži se tak děje v sedmi až osmi procentech případů.

Příčinou může být odlišný počet kamer na jednotlivých zápasech. Na světovém šampionátu jich snímal každé střetnutí stejný počet, ale v La Lize jsou utkání označena písmeny A, B a C na základě atraktivity, což se odráží i na počtu kamer, které jsou na stadionu přítomny.

Videorozhodčí byl v Primera División zaveden v letošní sezóně a během osmi odehraných kol vzbudil hodně vášní. Mnozí hráči a trenéři kritizují systém, jakým je využíván, a nejednotný metr. Komise rozhodčích si naopak novinku pochvaluje.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 55 Následující

Koktová skrze bulvární média jako jsou Blesk, Aha! a TV program, která jsem měl za slušná a relevantní, označila sex se mnou za chladný a neuspokojivý. Ve svých lživých prohlášeních dále tvrdí, že jsem příliš sebestředný a sobecký. Jde o naprosto nechutné a účelové špinění mého dobrého jména, pravděpodobně na politickou objednávku. Není vyloučeno, že Ornella Koktová dokonce spolupracuje s BIS a je součástí rozsáhlého spiknutí, označeného jako akce "Vulterin", která má za úkol zneškodnit SPD.

   avatar uživatele Helix 4 dnes 19:36

@Txapeldun to byla ta, kterou oblekal do hidzabu?

   avatar uživatele ace 11 dnes 19:36

ta pizda uz neni s Koktem?

Okamura:

Odmítám útoky mé bývalé přítelkyně Ornelly Koktové, která nevybíravým způsobem zveřejňuje v médiích citlivé detaily z našeho milostného života a snaží se mne před následujícími volbami poškodit. Jedná se o lži a pomluvy zhrzené milenky, kterou jsem byl nucen opustit pro její politické názory, nekorespondující s programem hnutí SPD a mými osobními postoji.

*4* *4* *4*

   avatar uživatele ace 11 dnes 19:34

@Txapeldun Wildes, Le Pen valec.

   avatar uživatele ace 11 dnes 19:34

@Txapeldun tj ti lepsolidi co tam prisli delat bordel ty meli zmazat obuskama co se do nich vejde *2*

@Txapeldun fanousek lazia, co mas za problem ty lepsolide? *6*

ve snookeru zadny velky zapasy nejsou *3*

-1

Nejroztomilejsi je, ze na ty Okamurovo akci vystoupil Wilders, kterej mimojine proslul tim, ze zalozil webovou stranku, na ktery meli Holandani udavat stredo- a vychodoevropany, ktery jezdej do Nizozemska za praci *83*

Předchozí 1 2 3 55 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 49
2. Carlitos 37
3. Txapeldun 37
4. BarcaGang 16
5. ace 11
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace