Úvod / Uživatelé / realm / Komentáře

realm - Komentáře

28.9.20 10:16 k článku Posilovat nebudeme, potvrdil Zidane

Tak doufám, že aspoň zainvestovali do rozhodčích, aby dávali góly aspoň z penalt. Karim to nevytrhne, Hazard je zraněný nebo tlustý a moc jiných střelců tam není.

26.8.20 11:37 k článku Chci odejít, sdělil prý Messi vedení Barcelony

Myslím, že odstoupí vedení a Messi zůstane a tohle je jen divadlo.

25.8.20 21:29 k článku Chci odejít, sdělil prý Messi vedení Barcelony

Není to zase jen divadlo kvůli nové smlouvě?

20.7.20 07:53 k článku Nejhorší sezóna v kariéře, hodnotí první rok v Realu Madrid Hazard

Pěkně. Tak na "úrovni", řekl bych. *11*

v reakci na
ace ace
19.6.20 06:37 k článku Shrnutí 29. kola Primera División

Ačkoliv fandím Realu, tak musím uznat, že ofsajd u gólu Valencie jsem neviděl.....

13.1.20 06:41 k článku Real Madrid byl v penaltách šťastnější a má jedenáctou Supercopu

25.10.19 12:04 k článku Liga Fantástica pokračuje 10. kolem

Kluci u některých hráčů (např. Suaréz, Benzema) máte asi nějaký problém, když se je pokusím přidat vyskočí mi toto: Hráč není nastaven na soupisce (systémová chyba, ID: 947)

21.7.19 11:05 k článku Baleův odchod je na spadnutí, potvrdil Zidane

Odchod do PGA Tour?

30.6.19 12:41 k článku Mám rád chytré hráče, snažím se hrát hlavou, říká Jović

Tak může používat hlavu na lavičce až bude chodit na posledních 5 minut zápasu. Protože zbytek odehraje Zidanův kámoš Karim. *17*

6.5.19 10:40 k článku Liga Fantástica po 36. kole

Hezky, podruhé v sezóně na bedně. Škoda, že jsem místo Miny dal kapitána Dembelého.

22.4.19 11:30 k článku Liga Fantástica po 33. kole

Konečně se Karim vyplatil. *5**5*

7.4.19 11:34 k článku Shrnutí 31. kola Primera División

Takže by jsis nechal nadávat na rodiče ? Myslím, že jako profík, by se měl Costa umět ovládat.

v reakci na
ace ace
7.4.19 09:19 k článku Shrnutí 31. kola Primera División

Ten Costa je fakt super. Hraješ možná nejdůležitější zápas sezóny a tvůj útočník ti pomůže tak, že dostane po 30. minutách červenou kartu navíc za kecy.

11.3.19 17:36 k článku Potvrzeno. Solari končí, na lavičku Realu Madrid se vrací Zidane

Údajně by měl mít i pravomoci v budování týmu, takže to kvůli čemu odešel. V takovém případě by to mohlo být opravdu zajímavé, myslím, že Peréz ani jiné možnosti nemá než mu dát, co chce.

13.1.19 10:50 k článku Shrnutí 19. kola Primera División

Cabrera v LF a on si dá vlastňák *98*

28.10.18 20:28 k článku Shrnutí 10. kola Primera División

Tak prý Conte. No uvidíme, o moc horší už to být nemůže no.

7.10.18 14:53 k článku Casillas se chce vrátit do reprezentace. Luis Enrique vše zvažuje

V tom Portu chytá ne ? To asi zase tolik na odpis nebude

v reakci na
ace ace
7.10.18 06:58 k článku 6 hodin a 49 minut bez gólu. Musíme zůstat v klidu, nabádá Lopetegui

Jako sorry, ale s tím kádrem neudělá nikdo nic velkého. Prostě většina těch hráčů buď na Real nemá, nebo už s týmem vše vyhráli a logicky jim chybí motivace. Proto jsem čekal, že v létě bude velká obměna kádru, jenže prioritou je teď rekonstrukce stadionu no.

6.10.18 20:37 k článku Shrnutí 8. kola Primera División

Ten kádr je strašný. Nechcu se příliš Lopeho zastávat, ale s tímhle nikdo nic nevykouzlí. Bylo vidět, že několikrát místo střely, ještě radši nahrávali, nikdo to na sebe nechce vzít. 90 minut hrajou 1 a ten samý styl, žádná inovace, týmy jsou na to připravené. Ten závěr bez komentáře, ale Alavésu jsem to přál, Real si to prostě nezasloužil.

3.10.18 17:58 k článku Střelecké trápení nekončí. Real Madrid padl v Moskvě

Jak pro koho. :)

v reakci na
ace ace
3.10.18 17:57 k článku Tři zápasy bez gólu, to Real Madrid zažívá po dlouhých jedenácti letech

Ten útok je hodně marný a obávám se, že zlepšení je v nedohlednu. Ronaldo to prostě vzal na sebe teď nikdo nechce a hlavně nemá tu kvalitu strhnout to víceméně sám. Benzema je opět úplně mimo, Bale taky nic moc a Asensio naplno nesplňuje ta očekávání. Prů*** je, že ani z lavičky to nemá kdo vytrhnout, ani ten Mariano podle mne nebude natolik rozdílový hráč.

30.9.18 13:20 k článku Shrnutí 7. kola Primera División

Dobrý výkon je takový, kdy dají gól a ideálně kontrolují zápas a samozřejmě vyhrají. Jinak, že by měl Real nějak extra moc šancí bych zase neřekl. A Jak píše Crlitos, v prvním poločase to silně smrdělo góly Costy a Griezmann, bylo by to 0-2 a konec. To je pak jak se Sevillou k ničemu, že druhý poločas má Real "tlak".

v reakci na
Jedi knight Jedi knight
30.9.18 13:15 k článku Ztráta za ztrátou. Velká trojka se trápí

U Barcy bych se nebál, má Messiho, ta se zvedne. Real tuhle sezónu bude asi muset odpískat, přivést pořádného trenéra a posily. Mám Balea rád, ale vždyť on začíná být zraněný, jak Rosický. Nejvíce mě irituje ten Karim. U Atletů nevím, každopádně o Simeoneho mám pokaždé, co ho vidím strach, že na té lavičce dostane jednou infarkt jak tam skáče, běhá a divoce gestikuluje.

30.9.18 10:39 k článku Shrnutí 7. kola Primera División

Jako zase Real mohl dostat 2 góly za 30 minut a nemohl by říct ani popel. Jo mimochodem Atleti objektivně řečeno měli kopat penaltu. Výkon fakt strašný. Bale zase zraněný, Benzema už je v klidu protože nehrozí, že by nehrál. Mariano s takovou nejpozději po sezóně udělá pápá a půjde jinam. Mě by zajímalo, jak to Karim dělá, že je prostě nevyměnitelný. Asensio taky zklamání. Jako Real si ale vypracuje strašně malé množství šancí, to je hrůza. Curtois podržel, jinak Costa i Griez mohli dát v pohodě golazo.

16.9.18 06:39 k článku Shrnutí 4. kola Primera División

Jsem myslel, že proti silnějšímu soupeři už to nepůjde, Gareth a Benzema nuloví. Curtois u toho gólu tak předvedl podivný zákrok. Nechápu proč nedostal šanci Mariano. Jestli jsme ho kupovali aby seděl celou sezónu na lavičce a hrál CdR jenom, tak po sezóně zase udělá pápá. Casemiro měl objektivně dostat redku, začíná mi silně připomínat Pepeho.

2.9.18 07:03 k článku Shrnutí 3. kola Primera División

Nevím, co se s Benzemou stalo, ale líbí se mi to. Isco hezká paráda. Jinak nelíbil se mi Curtois, při penaltě šel na zem moc brzo a Casemiro, ten faul byl hodně hloupý.

30.8.18 09:52 k článku Real Madrid přeskočil Sevillu a koupil zpět Mariana Díaze

To si Sevilla teda pomůže. *5* Jinak na Mariana jsem zvědavý, tehdy se mi jeho odchod do Lyonu nezamlouval, nehrál špatně. Uvidíme, jestli bude fakt konkurence pro Karima.