STABLE 3.23.0
Úvod / Používejte VAR častěji, nabádá UEFA La Ligu a pokárala Simeoneho, Solariho a Valverdeho

Používejte VAR častěji, nabádá UEFA La Ligu a pokárala Simeoneho, Solariho a Valverdeho

Roberto Rosetti (© as.com)

Šéf rozhodčích UEFA Roberto Rosetti se vypravil do Španělska, aby zhodnotil, jak funguje systém videorozhodčího (VAR) v La Lize.

A přestože je někdejší italský arbitr spokojen, nabádá španělské kolegy, aby se nebáli systém využívat častěji.

Podle Rosettiho se Španělsko přizpůsobilo systému VAR příkladně a zároveň ocenil práci Velasca Carballa, jenž v zemi rozhodčím velí. Rosetti dále prohlásil, že je nutné sjednotit kritéria, aby v elitních ligách a Lize mistrů panoval u mužů v černém a jejich kolegů u monitorů stejný metr. V La Lize by se měl VAR využívat s větší frekvencí zejména u střetů ve velkém vápně, aby nedošlo k přehlédnutí penaltových zákroků, jako tomu bylo případě faulů na Viníciuse (v utkání Real Madrid - Real Sociedad) či Moratu (Atlético - Real Madrid).

Zatímco v případě Rosettiho jde o doporučení, prezident UEFA Aleksander Čeferin napřímo zkritizoval mimo jiné trojici Diego Simeone, Santiago Solari a Ernesto Valverde. Trenéři Atlética, Realu Madrid a Barcelony, tedy španělských zástupců, kteří pokračují v Lize mistrů, totiž nebyli přítomni na pondělním semináři UEFA o systému VAR: "Zorganizovali jsme seminář pro šestnáct trenérů klubů, které jsou v Lize mistrů, a dostavilo se jich jen pět. Nejen že jde o nedostatek respektu, ale zároveň je to zbavuje možnosti si na VAR stěžovat. Nelze to omluvit."

"Je důležité, aby každý věděl, kdy VAR může vstoupit do akce a také kdy ne. Je škoda, že se nedostavili všichni," dodal Rosetti.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 56 Následující

média jako jsou Blesk, Aha! a TV program, která jsem měl za slušná a relevantní

*5*

Koktová skrze bulvární média jako jsou Blesk, Aha! a TV program, která jsem měl za slušná a relevantní, označila sex se mnou za chladný a neuspokojivý. Ve svých lživých prohlášeních dále tvrdí, že jsem příliš sebestředný a sobecký. Jde o naprosto nechutné a účelové špinění mého dobrého jména, pravděpodobně na politickou objednávku. Není vyloučeno, že Ornella Koktová dokonce spolupracuje s BIS a je součástí rozsáhlého spiknutí, označeného jako akce "Vulterin", která má za úkol zneškodnit SPD.

   avatar uživatele Helix 4 dnes 19:36

@Txapeldun to byla ta, kterou oblekal do hidzabu?

   avatar uživatele ace 11 dnes 19:36

ta pizda uz neni s Koktem?

Okamura:

Odmítám útoky mé bývalé přítelkyně Ornelly Koktové, která nevybíravým způsobem zveřejňuje v médiích citlivé detaily z našeho milostného života a snaží se mne před následujícími volbami poškodit. Jedná se o lži a pomluvy zhrzené milenky, kterou jsem byl nucen opustit pro její politické názory, nekorespondující s programem hnutí SPD a mými osobními postoji.

*4* *4* *4*

   avatar uživatele ace 11 dnes 19:34

@Txapeldun Wildes, Le Pen valec.

   avatar uživatele ace 11 dnes 19:34

@Txapeldun tj ti lepsolidi co tam prisli delat bordel ty meli zmazat obuskama co se do nich vejde *2*

@Txapeldun fanousek lazia, co mas za problem ty lepsolide? *6*

ve snookeru zadny velky zapasy nejsou *3*

-1
Předchozí 1 2 3 56 Následující

Top plkálisti dnes

1. tunak 49
2. Carlitos 38
3. Txapeldun 37
4. BarcaGang 16
5. ace 11
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace