STABLE 3.25.0
Úvod / Bude se hrát každý den, slibuje Tebas. Rozšíření koronaviru se nebojí

Bude se hrát každý den, slibuje Tebas. Rozšíření koronaviru se nebojí

Javier Tebas (© as.com)

Javier Tebas potvrdil, že pracuje s 12. červnem jako datem, kdy by se měla znovu začít hrát La Liga.

Prezident soutěže také uvedl, že se fanoušci mohou těšit na fotbal každý den. Rozšíření koronaviru v některém z týmů Primery, jako se tomu stalo v německých Drážďanech, kde muselo celé mužstvo na dva týdny do karantény, se nebojí.

"Bude záležet na pokynech vlády, ale 12. červen se mi líbí. Budeme se muset přizpůsobit novým okolnostem. Zápasy budou stejné, ale bez diváků. Během zápasu je prakticky nemožné se nakazit, takže rozhodující bude, jak se budou hráči chovat doma, jestli budou dodržovat všechna nařízení. Proto je žádám, aby pokyny ministerstva zdravotnictví respektovali. Pokud tak učiní, neměli by být žádní nakažení. Není možné, aby za námi přišel klub s tím, že má pět infikovaných, to by byla nedbalost. Pokud dodržujete nařízení a pokyny, nemůže se stát to, co se stalo v Drážďanech. Německý klub je na posledním místě druhé ligy..." řekl Tebas.

"Primera i Segunda skončí současně. Po 35 dnů se bude hrát fotbal každý den. Že je proti restartu La Ligy i nesouhlas? Já bych to nesouhlasem nenazval, spíše ignorantstvím. Fotbal není sportem, ve kterém by hrozil snadný přenos nemoci. Riziko bude v podstatě nulové, protože se budou dělat testy, jejichž chybovost je jen okolo 5 procent. Existuje studie, podle které jsou hráči během zápasu v přímém kontaktu maximálně 67 vteřin. Riskantní by bylo, kdyby šlo o 15 minut."

Související články

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 4 Následující

@ace obránci natlačili jeho hlavu do dráhy míče a hned válec? pche *2*

@tunak jako fakt, tam se lidi bojej mluvit o politice s českým kamarádem, kterýho znaj 20 let *17*

@Txapeldun diky, tak nejako som ocakaval, ze galicia, baskicko, katalansko ci mallorca budu v klude. dole v andalusii si idu svoju politiku alebo tiez profituju z centralnej vlady? tou otazkou nemierim na futbal, myslim to vseobecne :-)

@tunak to neříkám *5*

existuje vůbec zeme kde si lidi na politiky nestežují?

@Txapeldun myslíš, že španělská je lepší, jo? *4*

hlavně ta Aznarova byla vyloženě teda *4*

v naší zemi vidloňové převažujou, tak se centrální vláda přizpůsobuje jim, spíš než naopak *2*

@Txapeldun Tak ale mallorca je v podstatě velnkov, něco jako Brno, copak ace furt nenadává na centrální vládu?

...

Wait a minute... *2*

Předchozí 1 2 3 4 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace