STABLE 3.25.0
Úvod / La Liga rozeslala klubům pravidla, podle kterých se začnou vracet k tréninku

La Liga rozeslala klubům pravidla, podle kterých se začnou vracet k tréninku

Omezení se týká i kuchařů (© marca.es)

La Liga stále věří, že se letošní sezóna i přes přerušení kvůli koronaviru dohraje. Včera vedení soutěže rozeslalo všem klubům informace, podle kterých se začnou vracet k tréninku.

Konkrétní data ale v dokumentu uvedena nejsou, neboť vše bude záviset na průběhu pandemie.

Devatenáctistránkový bulletin je rozdělen do tří kapitol. První se věnuje individuálními tréninku, druhá -za předpokladu, že vše půjde dobře a nebude se zvyšovat počet nakažených - tréninku ve skupině a třetí tréninku ve skupině s míčem.

Důraz je kladen na dodržování bezpečnostních opatření nařízených vládou, ve spisu je i několik zajímavostí. O stravu se bude starat v každém klubu jediný kuchař, který bude moci nakupovat suroviny jen dvakrát týdně a bude muset kuchyň i uklízet a v případě nepřítomnosti zamykat.

Po každém použití bude muset být vyčištěn odpadkový koš, a to prostředkem s obsahem alkoholu 96 procent. Fyzioterapeuti se budou věnovat jen zraněným fotbalistům, s jinými hráči nemají přijít do styku. Omezení bude platit i pro posilovny, kde bude moci cvičit pouze jeden až dva hráči podle její velikosti.

Přísný bude začátek individuálního tréninku na stadionu. Na trávníku budou moci být v jednu chvíli jen dva hráči - jeden na každé straně hřiště. Stravu budou fotbalisté dostávat zvlášť se jmenovkou a číslem, jíst budou ve svých domovech.

Zatímco La Liga i nadále věří v restart soutěže, některé kluby po pondělní online schůzi začíná brát jako reálnou i variantu, že letošní sezóna se nestihne dohrát. To by hrozilo, pokud by se La Liga znovu nerozjela nejpozději do konce června.

Související články

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 5 Následující

@tunak náhodou Znojemka byla vždycky válec, tam sme jezdili pořád, to mam krasny vzpomínky *17*

   avatar uživatele ace 6 včera 21:23

Lol nepojedu do Třebíče ne, brain on *6*

@ace nocni zivot v trebici? Razis na zidovskej hrbitov? *4*

   avatar uživatele ace 6 včera 19:39

bych ty naše dementy co tam jezdi musi pozabijet, pokud se jim člověk dokáže vyhnout tak Chorvatsko cajk, ale anitak tam nemam jaksi chut jezdit a podporavat je *2* Nic razime do města za nočním životem *19*

   avatar uživatele ace 6 včera 19:37

@Txapeldun radsi pozer ve wellnessu nez paštika v Chorvatsku *2*

No, se prej hajpuje druhej hajp. *1*

@BarcaGang Já jenom doufám, že nebudou moc vyhajpovaný Baskové, abych se tam mohl někde v poklidu rozvalit. Ale dost mě teda vytáčí, že tam jedu zrovna v době, kdy bude pauza mezi sezonama *1*

@tunak @Makak Po pravdě netuším, nikdy jsem nad Chorvatskem nepřímýšlel, hrál jsem tam jen jednou v Umagu turnaj. JInak pro me jsou jiné destinace, ale ted při korone, ženska nikam jinam nechce, prej je jen tam bezpečno (vyhajpována jak prase no), takže jsme koukali a je tam hodne peknych míst teda.

Nejlepší letní dovolená je stejně rozvalit se na kanapi a pustit si větrák a Netflix. Tam je tolik dokumentů, že za jediný den můžete navštívit skoro celý svět prakticky zadarmo *61*

-1

@BarcaGang Taky máš doporučení od Rakitiče jako Mára Vít? *5*

Předchozí 1 2 3 5 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace